Tag

Polis

Diyarbakır-Bismil’de polis şiddeti Mobese kamerasında

Haberler May 19, 2023 No Comments

Diyarbakır’ın Bismil ilçesinde 10 Mayıs’ta Şeyhmus Eşen’in trafikte seyir halindeyken polisler tarafından aracı durdurularak iki yaşındaki çocuğunun gözü önünde darp edilmesine ilişkin Mobese kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüler, soruşturma dosyasına girdi.

Almanya’da ‘terörist muamelesi’ gören gazeteciler konuştu

Haberler May 18, 2023 No Comments

Almanya’da bu sabah evlerine düzenlenen baskınla gözaltına alınan ve akşama doğru serbest bırakılan Türk gazeteciler İsmail Erel ile Cemil Albay, adeta bir teröriste yapılan muameleye maruz kaldıklarını ve hukuki haklarını arayacaklarını söyledi.

Hakim ile restoran sahibi kavgasına tutuklama

Haberler May 05, 2023 No Comments

Bakırköy’de restoran sahibi olan Fıraz H. aracı ile geri çıkmak isterken hakim Mehmet K.’nın aracına çarptı. Yaşanan kazanın ardından çıkan tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle hakim Mehmet K., restoran sahibi Fıraz H.’ye yumruk attı. Kendisine yumruk atılan Fıraz H. ise hakimin burnuna kafa atması nedeniyle tutuklanarak cezaevine gönderildi. Öte yandan Fıraz H. ifadesinde hakimin kendisine “Ayı, kör müsün, ben hakimim orada yazıyor” dediğini iddia ederken, Mehmet K. ise kendisine “Seni öldüreceğim elimden kimse alamaz, sen bittin’ şeklinde tehditte bulunulduğunu söyledi.

8’i polis 9 kişinin yaralandığı terör saldırısı sanıklarına ağırlaştırılmış müebbet istemi

Haberler May 05, 2023 No Comments

Diyarbakır’da çevik kuvvet polislerini taşıyan servis aracına yönelik düzenlenen, 8’i polis 9 kişinin yaralandığı terör saldırısına ilişkin 5’i tutuklu 8 sanık hakkında dava açıldı

1 2 3 5