Tag

Ziyaret

Erzurum Valisi Okay Memiş’ten kentteki gerginlikle ilgili açıklama

Haberler May 07, 2023 No Comments

“Bugün Havuzbaşı Kent Meydanı, resmi olarak ilan edilmiş miting alanı değildi. Eğer resmi alan olarak ilan edilen bir miting alanı olmuş olsaydı, birçok daha fazla güvenlik tedbiri alıp bunu sağlayabilirdik”- “Bizim orada gerekli güvenlik tedbirlerimiz vardı. 1000’in üstünde polis kardeşimizi, arkadaşımızı buraya görevlendirmiştik. (Ekrem İmamoğlu) Konuşmasını yaptığı sırada bariyerlerin arkasına su şişeleri atılmaya başlandı. Kendileri konuşmayı yarıda bırakarak havaalanına döndüler ve oradan da ilimizden ayrıldılar”

TEKNOFEST İstanbul’u 4 günde 2 milyona yakın kişi ziyaret etti

Haberler May 01, 2023 No Comments

2019 yılında 1 milyon 720 bin ziyaretçiyle “dünyanın en büyük havacılık festivali” haline gelen TEKNOFEST, 4 günde ağırladığı 2 milyona yakın ziyaretçiyle hem dünya hem de kendi rekorunu tazeledi- Bugün sonra erecek etkinliğe ziyaretçi kaydı, “teknofest.org” adresinden gerçekleştiriliyor

Göbeklitepe depremlerin ardından ziyarete açıldı

Haberler Nis 04, 2023 No Comments

Şanlıurfa Bölgesel Turist Rehberleri Odası Genel Sekreteri Müslüm Çoban:- “Göbeklitepe’nin tekrar ziyarete açılması özellikle Şanlıurfa ve bölgede hayatın normal akışına dönmesi, yaraların sarılması açısından güzel bir gelişme oldu”- Göbeklitepe’yi gezen İngiliz turist Jems Askar:- “Türkiye ve Suriye’deki depremlerden sonra Göbeklitepe’nin açılması çok iyi bir haber, lütfen gelip ziyaret edin”

4 gün enkaz altında kaldı, yağmurla ıslanan bez parçasının suyunu sıkıp içti

Haberler Nis 01, 2023 No Comments

Depreme, ailesiyle yaşadığı Antakya’da yakalanan ve 4 gün kaldığı enkaz altında yağmur suyuyla ıslanan bez parçasının suyunu sıkıp içerek hayatta kalan 13 yaşındaki Verde Aslan, hasta yatağında Fenerbahçe yöneticileri ile buluştu. Annesi, babası ve kardeşini depremde kaybeden Verde’ye Fenerbahçe forması hediye edildi. Verde, “En büyük hayalim futbolcu olmaktı, bu ziyaret bana moral oldu” dedi.

Diyanet ekiplerinden deprem bölgesindeki cemevlerine ziyaret

Haberler Mar 17, 2023 No Comments

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı yetkilileri deprem bölgesindeki cemevlerine taziye ziyaretinde bulundu. İlk ziyaret Kahramanmaraş’taki Erenler Cemevi’ne oldu. Cemevi Başkanı Müslüm İbili, “Gün birlik ve beraberlik günüdür, acıları paylaşma ve birbirimize sahip çıkma günüdür” dedi