Tag

Yol

Togg üretimi arttırıyor! Yıl sonuna kadar 28 bin adet sipariş teslim edilecek

Haberler May 12, 2023 No Comments

Togg CEO’su Karakaş, üretim ve siparişlerin planlamalara göre devam ettiğini söyledi. Şu anda 40 olan günlük üretimin temmuz sonunda 160’a çıkacağını, yılsonuna kadar 28 bin adet siparişin teslim edileceğini kaydetti.

Cumhurbaşkanı adayı İnce, TRT’deki propaganda konuşmasını yaptı

Haberler May 08, 2023 No Comments

“Memleketimizin içinde bulunduğu bu karanlık tabloyu dağıtmak ve umudu yeniden yeşertmek üzere ülkemizin bu iktidardan da bu muhalefetten de kurtulması gerektiği inancıyla üçüncü bir yol olarak her türlü zorluğu, meşakkati ve saldırıyı göze alarak karşınızdayız”

Erdoğan müjdeyi verdi: Esnafın prim ödeme gün sayısı SGK’lılarla eşitlenecek

Haberler May 06, 2023 No Comments

Erdoğan: Buradan kuaför, manav, bakkal, tesisatçı, pazarcı gibi küçük esnaflarımıza da bir müjde vermek istiyorum. küçük esnaflarımızın prim ödeme gün sayısını SGK’lılarla eşitleyerek 7 bin 200 güne indiriyoruz. Yeni dönemde yapacağımız ilk işlerden biri olacak bu çalışmadan inşallah 1 milyon küçük esnafımız faydalanacak. Tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı olsun diyorum. Biz sadece eser ve hizmet siyaseti yapmıyoruz. Bizim ülkemize kazandıracak daha çok eserimiz, milletimize verecek daha çok müjdemiz var.

Erdoğan: CHP LGBT’ci, İYİ Parti LGBT’ci, HDP LGBT’ci, diğerleri onlar da LGBT’ci

Haberler May 04, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Cumhur İttifakı’ndan LGBT’ci olmaz. Cumhuriyet Halk Partisi LGBT’ci, İYİ Parti LGBT’ci, HDP LGBT’ci, diğerleri onlar da LGBT’ci.’ dedi.

1 2 3 6