Tag

Yıldırım

‘3’üncü tur olsa Kılıçdaroğlu herhalde kılıç kalkan kuşanıp fethe çıkacak’

Haberler May 21, 2023 No Comments

“14 Mayıs öncesi Kemal Bey ile 14 Mayıs sonrası Kemal Bey arasında, beyaz ile siyah kadar fark var. 14 Mayıs’tan sonra bizden daha muhafazakar, daha mutaassıp, daha milliyetçi, daha ülkücü. Bu ne muazzam dönüş. Yani 3’üncü tur olsa herhalde kılıç kalkan kuşanıp fethe çıkacak noktaya geldi ama Allah’tan 3’üncü tur yok”- “Liderlik büyük oranda fıtratla gelir ama tecrübeyle de tahkim edilir, güçlendirilir. Yoksa ajansın tutup ‘Konuşurken elini şöyle tut, masaya böyle vur’ demesiyle liderlik olmaz. Öğretilmiş liderlik olmaz. Eğer güçlü lider olmazsanız da bu memleketin hak ve menfaatlerini savunamazsınız”

‘Sayın İnce’ye yapılan bu yanlışı şiddetle kınıyoruz, reddediyoruz’

Haberler May 11, 2023 No Comments

“(Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce hakkındaki iddialar) Bunların tamamı FETÖ taktikleridir. FETÖ’nün bel altı, insanları infaz etmeye yönelik, itibarını yok etmeye yönelik faaliyetleridir. Dolayısıyla Sayın İnce’ye yapılan bu yanlışı şiddetle kınıyoruz, reddediyoruz”

‘Bu seçim, PKK ve FETÖ terör örgütünü meşrulaştırma seçimidir’

Haberler May 04, 2023 No Comments

“Bu seçimde ilk defa, uğruna on binlerce şehit verdiğimiz bölücü terör örgütü ile 15 Temmuz’da şehit verdiğimiz 251 kardeşimizin ölümüne sebep olan FETÖ terör örgütü sandığa geliyor. Sandığa ortak oluyor”- “Bu seçim, PKK ve FETÖ terör örgütünü meşrulaştırma seçimidir. Bunu kafanıza iyi yerleştirin”

İsim benzerliği nedeniyle başına gelmeyen kalmayan vatandaş, soluğu mahkemede aldı

Haberler Nis 27, 2023 No Comments

Bolu’da yaşayan Salih Yıldırım, isim benzerliği yüzünden “16 yaşındayken boşandığı” için 2 çocuğun velayeti üzerine kaldı, “şehit düştüğü” için askere güçlükle gidebildi ve hiç bulunmadığı şehirlerde adli vakalara şahit yazıldı- İsim değişikliği için mahkemeye başvuran 41 yaşındaki Yıldırım:- “Rahmetli dedemin ismi pek yok Türkiye’de. İsmi Bakır’dı. Salih Bakır Yıldırım olacak. Çünkü bu işin sonu pek hayra gitmiyor”

Uçak ve tren yolcusu artarken otobüs yolcusu azalıyor

Haberler Nis 23, 2023 No Comments

TOF Genel Başkanı ve TOBB Karayolu Yolcu Taşımacılığı Sektör Meclis Başkanı Mustafa Yıldırım, hava ve demir yollarının düşük ücret uygulaması nedeniyle sektörden aldıkları pay her geçen gün artarken otobüs taşımacılığı pazarının kayıt dışı faaliyetlerin de etkisiyle her geçen gün daraldığını belirtti.

CHP’li Başkandan Bakan Kurum’a teşekkür: Ayrımcılık görmedik

Haberler Şub 17, 2023 No Comments

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde yeni kurulacak olan şehir merkezi için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum bir koordinasyon toplantısı düzenledi. Gerçekleştirilen toplantıya CHP’li Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı İskender Yıldırım’da davet edilerek fikirleri alındı.