Tag

Uyuşturucu

İzmir’de 56. Kökünü Kurutma Operasyonu’nda 310 şüpheli yakalandı

Haberler May 09, 2023 No Comments

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu:- “Uyuşturucuyla mücadelede Amerika, Avrupa pes etmişken, Türkiye uyuşturucuyu kendi sınırları içine sokmama konusundaki kararlılığını ortaya koyacaktır”- “Uyuşturucu ve narkotikle mücadelede inanıyoruz ki İzmir’de hem bugüne kadar yaptığımız operasyonlar, ki bu ikinci operasyondur, hem bundan sonra yapacağımız operasyonlarla uyuşturucunun kökünü kazıtacağız”

Bakan Soylu CHP’nin ‘Van Mitingi’ni’ değerlendirdi

Haberler May 03, 2023 No Comments

“(CHP’nin Van mitingi) Bu bay bay Kemal, Van’da bir miting yaptı. Mitinge aynı zamanda Ekrem İmamoğlu da hanımıyla beraber katıldı. HDP bayrağı salladılar. PKK’nın yaptığı zafer işaretini yaptılar. Meydanda 11 bin kişi vardı. 10 bin kişi ‘Selo’ya özgürlük.’ diye bağırdı”- HDP’lileri oraya topladılar. Kendi birtakım partililerini topladılar. Yetmedi ‘Dişe diş, kana kan Öcalan.’ diye orada slogan attılar. Şimdi, neyin ne olacağı, eğer bunlar iktidara gelirlerse Allah korusun ne yapacakları apaçık ortadadır”

Soylu: Uyuşturucu satıcıları yüzde 15 civarında azaldı

Haberler Nis 24, 2023 No Comments

Sarıyer’de vatandaşlara seslenen İçişleri Bakanı ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Süleyman Soylu, “Uyuşturucu satıcıları yüzde 15 civarında azaldı. Sahada nefes aldırmıyoruz. Türkiye’nin her yerinde eksiğimiz, aksağımız olabilir. Ama tepelerindeyiz” dedi.

Bakan Soylu: Yine diyorum, okulların önünde uyuşturucu satıcısı varsa ayağını kırın

Haberler Şub 03, 2023 No Comments

Türkiye’nin uyuşturucu ile mücadelesini kararlılıkla sürdüreceğini söyleyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Bana da çok kızıyorlar, ‘okulların önünde uyuşturucu satan varsa ayaklarını kırın’ demişim polislere. Yine diyorum, okulların önünde uyuşturucu satıcısı varsa ayağını kırın” dedi.

Bakan Soylu: Tekrar söylüyorum, ayaklarını kırın

Haberler Oca 27, 2023 No Comments

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, uyuşturucu ile mücadelede kararlı olduklarını belirterek, “Çocuklarımızı zehirlemeye kim çalışırsa, okulların önüne kim pusu kurar, evlatlarımızı zehirlemeye çalışırsa ayaklarını kırın, ayaklarını kırın, ayaklarını kırın.” dedi.

Soylu: ‘Kökünü kurutma’ operasyonunda 120 şüpheli gözaltına alındı

Haberler Oca 11, 2023 No Comments

Soylu: “Bu sabah 127 hedefe yönelik 33’üncüsünü gerçekleştirdiğimiz Kökünü Kurutma Operasyonu’nu başlattık. Şu saat itibarıyla 120 şüpheli gözaltına alındı. Gerek uyuşturucu satıcıları gerek imal ve gerek ticaret yapanlar