Tag

Twitter

Elon Musk ücretsiz mavi tiklerin ne zaman kaldırılacağını açıkladı

Haberler Nis 12, 2023 No Comments

Twitter CEO’su Elon Musk, sosyal medya platformunun eski hesap doğrulama etiketlerinin önümüzdeki hafta kaldırılacağını açıkladı. Değişiklikler, Twitter’a ayda 8 ABD Doları veya 11 ABD Doları ödeyen hesapların rozete sahip olabileceği anlamına geliyor

Altun, Musk’ın tweet’ini alıntılayarak paylaştı: Twitter’ın işbirliği için minnettarız

Haberler Şub 10, 2023 No Comments

Twitter’a dün akşam üstü erişim sıkıntısı yaşanmıştı. Daha sonra Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan’ın bazı Twitter yetkilileri ile bir toplantı gerçekleştirdiği, toplantıda, Twitter’ın dezenformasyonla mücadele konusunda Türkiye ile daha fazla işbirliği içerisinde olma taahhüdü verdiği öğrenilmişti. Elon Musk da konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ise Musk’ın attığı bir tweet’ini alıntılayarak önemli paylaşımlar yaptı.

Bir dönemin popüler uygulamaları birer birer tarihe karışıyor

Haberler Oca 30, 2023 No Comments

Dijital teknoloji tarihinde büyük umutlarla yola çıkan ve kısa zamanda popüler olan bazı uygulamalar istikrarı sağlayamayarak kapanmak zorunda kaldı. Peki MSN Messenger, Microsoft’un chatbotu Tay, Periscope ve Vine uygulamsını en son ne zaman kullandınız hatırlıyor musunuz?