Tag

Tayyip Erdoğan

Soylu: Cumhuriyet’in 100. yılında bir tek terörist kalmayacak

Haberler May 12, 2023 No Comments

-“29 Ekim 2023 tarihinde bu ülkenin dağlarında Cumhuriyet’in 100. yılında bir tek terörist kalmayacak”-“Milletimiz hangi belayla karşı karşıya kalmışsa oraya burnunu sokmaktan geri kaçınan namerttir, bu kadar söylüyorum”-“Pazar akşamı Allah nasip edecek öyle bir netice alacağız ki bay bay Kemal de Amerika da bir daha ağzını açamayacak”

Mustafa Şentop: Tayyip Erdoğan düşmanlığı Türkiye düşmanlığıdır

Haberler May 09, 2023 No Comments

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, “Tayyip Erdoğan karşıtlığı, Tayyip Erdoğan’ın şahsına değil Tayyip Erdoğan’ın ortaya çıkarttığı bu Türkiye tablosuna, bu Türkiye resminedir. Dolayısıyla bu düşmanlık, Tayyip Erdoğan düşmanlığı Türkiye düşmanlığıdır” dedi.

Bakan Süleyman Soylu: Kılıçdaroğlu’nun peşine adam taktılar, gezdiriyorlar

Haberler Nis 28, 2023 No Comments

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “(CHP Genel Başkanı) Kılıçdaroğlu’nun peşine adam taktılar, gezdiriyorlar. Neden? Seçimi kazanacaklar. Ey Amerika, Tayyip Erdoğan seçimi kazanacak, adamın Kemal’e bu millet bay bay diyecek.” dedi.

Soylu: Uyuşturucu satıcıları yüzde 15 civarında azaldı

Haberler Nis 24, 2023 No Comments

Sarıyer’de vatandaşlara seslenen İçişleri Bakanı ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Süleyman Soylu, “Uyuşturucu satıcıları yüzde 15 civarında azaldı. Sahada nefes aldırmıyoruz. Türkiye’nin her yerinde eksiğimiz, aksağımız olabilir. Ama tepelerindeyiz” dedi.