Tag

Takım

TFF Başkanından yabancı oyuncu kuralı açıklaması

Haberler May 10, 2023 No Comments

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, yabancı oyuncu kuralıyla ilgili değişikliğin netleştiği iddiasına ilişkin, “Öyle bir şey yok. Biz cuma günü Kulüpler Birliği Vakfı ile bir toplantı yapacağız. Hazırlamış olduğumuz birtakım taslaklar var.” dedi.

ASELSAN’ın TEKNOFEST yarışmalarında başarılı olan takımlar ödüllerini aldı

Haberler May 02, 2023 No Comments

ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün:- “Gençlerimizin birebir teknolojiye dokunmasının, inovasyonu anlamasının değerinin paha biçilemez olduğunu düşünüyorum. Onların hayalini gerçeğe dönüştürmek için durmadan yeni projeler üretmeye, savunma sanayisine katma değer yaratmaya, milli teknolojiyi üst noktalara taşımaya devam edeceğiz”

Trabzonspor’dan teknik direktör açıklaması

Haberler Nis 10, 2023 No Comments

Trabzonspor Kulübü, teknik direktör arayışlarıyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı, Bordo-mavili kulübün açıklamasında, “Organizasyonumuza uygun teknik direktör adayları belirlenirken, teknik direktör konusunu kısa bir süre içerisinde gündemimizden çıkartmayı arzuluyoruz” denildi.

Şenol Güneş’ten Dele Alli açıklaması: Haber alamıyoruz

Haberler Nis 01, 2023 No Comments

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, takımının antrenmanı öncesinde yaptığı açıklamada, İngiliz futbolcu Dele Alli’nin, izni bitmesine rağmen antrenmana katılmadığını belirterek, “Telefonla ulaşamadık, inşallah kaza geçirmemiştir.” dedi.