Tag

Soylu

Soylu, İçişleri Bakanlığına bağlı kurumların personeliyle bir araya geldi

Haberler May 20, 2023 No Comments

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, tüm acil çağrı hizmetlerini tek numara altında topladıklarını belirterek, “Günde yaklaşık 350-400 bin çağrı alıyoruz. Bunları karşılama ortalamamız 1,02 saniye. Dünyada da böyle bir karşılık yok.” dedi.

‘Teröristlerle mücadele eden üç kahraman evladımız şehit oldu’

Haberler May 16, 2023 No Comments

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Bugün Şırnak’ta teröristlerle mücadele eden, dün bir terörist etkisiz hale getiren, bugün de iki teröristi etkisiz hale getiren ve mağaraya giden maalesef üç kahraman evladımız şehit oldu.” dedi.

İçişleri Bakanı Soylu, seçimde 321 olayın yaşandığını açıkladı

Haberler May 16, 2023 No Comments

“Geçen seçimlerde toplam 356 seçim olayı yaşandı, bütün seçim olayı. Bu seçimlerde 321 seçim olayı yaşandı. Yani bütün Türkiye’de daha az olaylı, daha sakin ve mutedil bir seçim geçti. Bu vesileyle de tüm siyasi organlara, milletimize, özellikle güvenlik güçlerimize teşekkür ederim”- “Bu demokrasi ve hukuk bayrağı Türkiye Yüzyılı’nın en önemli bayrağı olarak dalgalanacaktır. Bu seçimin diğer seçimlerden farkı şudur; bu seçim Türkiye Yüzyılı’nın başlangıç seçimidir. Her şeye rağmen bu millet tam 21 yıldır bu ülkeye hizmet eden Sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında yekvücut durmuş ve Türk demokrasisi hakikaten çok güçlü bir kazanım elde etmiştir”

Bakan Soylu, İstanbul’daki özel halk otobüsçüleri ile bir araya geldi

Haberler May 13, 2023 No Comments

“Dün Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı, görülmesini de sağladığı çelik yelek giymiş. 11 seçimdir bu ülkede seçim yapıyorsun. Kılına bir zarar gelmiş mi?”- “Ben ülkenin İçişleri Bakanı’yım. Elimde bir sürü istihbarat var. Benim herhangi bir bilgim yok. Yalandan uydurdukları, bir gece yarısı bir haber spikerinin yalandan söylediği bir olay üzerinden ertesi gün çelik yelek giyiyorlar. Demek ki bizim yerimizde olsanız siz evinizden dışarı çıkamayacaksınız”

Soylu: Bu seçimde Muharrem İnce bir saldırıya uğramıştır

Haberler May 12, 2023 No Comments

“Bu seçimde Muharrem İnce bir saldırıya uğramıştır. Saldırı dışarıdan gelmiştir. Saldırının kökeni ve mahreci bellidir, kim tarafından üretildiği bellidir. Bu saldırıların hangi koordinasyon tarafından yapıldığı zaten sosyal medya hesaplarında, diğer noktalarda hepsi bellidir ve nettir. Faili bellidir. Fail, FETÖ ve Amerika’dır”- “(FETÖ) Geçmiş dönemlerde elde ettiği birtakım depo kayıtlarla devrededir. FETÖ’nün devrede olması ne demektir? Amerika’nın bizatihi devrede olması anlamına gelir ve genel kararın da oradan verildiği anlamına gelir. Türkiye’nin cumhurbaşkanlığı seçimine giderken son anda bir adaya yönelik bir operasyon çekiliyor demektir”

1 2 3 8