Tag

Özdemir

Adıyaman’da krom maden ocağı depremde 1191’den 1179 rakıma düştü

Haberler May 01, 2023 No Comments

Tut ilçesinin Çanakçı köyündeki maden ocağının İşletme Müdürü Fatih Özdemir:- “Harita mühendisimizin kullandığı cihazımız var, direkt 4 uydudan ölçümler alıyor, aldığımız ilk veride baktık ki 12 metrelik bir kot farkı vardı”

Batı yeni Gezi pazarlıyor

Haberler Nis 29, 2023 No Comments

14 Mayıs seçimlerine günler kala Kılıçdaroğlu’nun zaferinden umut kesmeye başlayan Batılıların alttan alta kaos imasında bulunmaları dikkat çekiyor. Kılıçdaroğlu ile röportaj yapan Time dergisi, seçime gölge düşürmeye çalışarak Erdoğan’ın YSK’ya baskı yapması halinde Türkiye’nin kitlesel protestolara sahne olacağını iddia etti. FETÖ destekçisi CIA elemanı Michael Rubin, “Erdoğan ya ölüm ya sürgün ya hapis ya da idamla gider” dedi. Türkiye düşmanı Alman Bakan Cem Özdemir de “olası oy manipülasyonundan” endişeli olduğunu söyledi

Nöroloji uzmanından 20 hastaya ‘literatürlük müdahale’

Haberler Nis 07, 2023 No Comments

Konya Şehir Hastanesi’nde görevlendirilen nöroloji uzmanı Doç. Dr. Gökhan Özdemir, açılmadığında kalıcı felce neden olan, beyinde ulaşılması zor ince damarlardaki tıkanıklıklara uyguladığı yöntemle hastaları sağlığına kavuşturuyor.

Konuta talebin 2023’te de sürmesi bekleniyor

Haberler Oca 11, 2023 No Comments

Kristal Türkiye Ülke Başkanı Mustafa Emrah Özdemir, konutun yeni yılda da yatırımcı için güvenilir limanlardan olacağını belirterek, “Özellikle diğer yatırım araçlarındaki belirsizlikler ve dalgalanmalar sonucu yatırım gelirlerinin sınırlı kalması sebebiyle, konut güvenilir bir yatırım aracı olarak talep görmeye devam edecektir.” ifadesini kullandı.