Tag

Orada

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’dan seçim değerlendirmesi

Haberler May 15, 2023 No Comments

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine ilişkin, “Ülkemizin ciddi bir terör sorunu var. Bunlar hepsi bir cephe olmuşlar, ülkemize karşı, milletimize karşı bir tavır içindeler, Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı tavır içindeler. Bunu da asil milletimiz gördü, görüyor.” dedi.

Erzurum Valisi Okay Memiş’ten kentteki gerginlikle ilgili açıklama

Haberler May 07, 2023 No Comments

“Bugün Havuzbaşı Kent Meydanı, resmi olarak ilan edilmiş miting alanı değildi. Eğer resmi alan olarak ilan edilen bir miting alanı olmuş olsaydı, birçok daha fazla güvenlik tedbiri alıp bunu sağlayabilirdik”- “Bizim orada gerekli güvenlik tedbirlerimiz vardı. 1000’in üstünde polis kardeşimizi, arkadaşımızı buraya görevlendirmiştik. (Ekrem İmamoğlu) Konuşmasını yaptığı sırada bariyerlerin arkasına su şişeleri atılmaya başlandı. Kendileri konuşmayı yarıda bırakarak havaalanına döndüler ve oradan da ilimizden ayrıldılar”

Bakan Akar: Uçağımız Sudan’da havaalanına inerken silah atışı oldu

Haberler Nis 29, 2023 No Comments

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, çatışmaların yaşandığı Sudan’dan Türk vatandaşlarının askeri uçaklarla tahliyesine ilişkin, “Wadi Sayidna Havaalanı’na ikinci uçağımızın inişi sırasında hafif silah atışı oldu. Herhangi bir yaralı veya personel zayiatımız söz konusu değil. Uçakta oluşan hasarı ekibimiz inceliyor.” dedi.