Tag

Milliyetçi

‘Orta vadede, enflasyonla mücadele en temel önceliklerimizden biri’

Haberler May 21, 2023 No Comments

Kanal 7’de yayınlanan “Başkent Kulisi” programında gündeme ilişkin soruları yanıtlayan Kurtulmuş, yaşanan ekonomik krize ilişkin soruya “Bizim en temel özelliğimiz şu, rasyonel bakıyoruz. Bu sorunlar yokmuş gibi davranmıyoruz. Bunları biliyoruz, sorunların nasıl çözüleceğini de biliyoruz. Bunun için de öncelik sıralaması içerisinde bunları ele alarak önce hayat pahalılığını aşağıya düşürecek tedbirler, eşzamanlı olarak da vatandaşımızın alım gücünü artıracak tedbirleri ortaya koymaya çalışıyoruz. ” dedi.

Sinan Oğan’dan 14 Mayıs muhasebesi: Bizi izlemeye devam edin

Haberler May 21, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tura kalması ile kilit isim haline gelen ATA İttifakı adayı Sinan Oğan, Millet İttifakı ve Cumhur İttifakı ile gerçekleştirdiği görüşmelerin ardından 14 Mayıs seçimlerini değerlendirdiği bir paylaşımda bulundu. Oğan’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, #OAnGeliyor ve #Pazartesi hashtag’lerini kullanması dikkat çekti.

Adalet Bakanı Bozdağ: Hangi Kılıçdaroğlu’na inanacaksınız

Haberler Nis 05, 2023 No Comments

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Şimdi Trabzon’da konuşuyor Sayın Kılıçdaroğlu, ‘Ben milliyetçiyim, Trabzon milliyetçi, milliyetçiliği benden sorun.’ diyor. Yozgat’ta konuşuyor, ‘Kandil’i başlarına yıkacağım.’ diyor ama Diyarbakır’da konuşuyor ‘Demirtaş’ı serbest bırakacağım.’ diyor. Hangi Kılıçdaroğlu’na inanacaksınız, Yozgat’ta milliyetçi Kılıçdaroğlu’na mı, Diyarbakır’da ‘Demirtaş’ı serbest bırakacağım.’ diyen Kılıçdaroğlu’na mı?” dedi.