Tag

Mehmet

Bakan Akar’dan ‘yasa dışı geçiş görüntülerine’ ilişkin açıklama

Haberler May 20, 2023 No Comments

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, sosyal medyada yer alan Türkiye sınırında çekildiği iddia edilen yasa dışı geçiş görüntülerinin, Afganistan-İran, Afganistan-Pakistan sınırlarında çekilen görüntüler olduğunu belirtti.

FETÖ’nün Batı’daki sözde ülke imamları faaliyetlerini ‘uzaktan’ yürütüyor

Haberler May 11, 2023 No Comments

MİT’in operasyonel çalışmaları sonucu, FETÖ’nün Afrika, Orta Doğu ve Asya’da “ülke imamı” görevi verilen örgüt mensuplarının faaliyetlerini, yaşadıkları Batı ülkelerinden yürütmeye başladığı tespit edildi

3,5 yaşındaki Miran’ı, 29 saat sarılan babası kurtardı

Haberler Şub 10, 2023 No Comments

Tam 29 saat enkazın altında kaldıktan sonra önceki gece yaralı olarak çıkarılan 3,5 yaşındaki Miran Tekeş, dün sabah saatlerinde İstanbul’a getirildi. Depreme mutfakta yakalanan Miran’ı, enkaz altında babası Mehmet Tekeş’in kollarının arasında sarılarak koruduğu öğrenildi. Yaralı olarak kurtarılan Mehmet Tekeş (28) ise birkaç saat sonra tedavi altına alındığı Malatya Eğitim Araştırma Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

Eşini ve 2 oğlunu öldüren emekli askerin, 3’üncü çocuğu 10 yıldır kayıp

Haberler Oca 31, 2023 No Comments

Eskişehir’in İnönü ilçesinde eşi Fatma’yı, Bozüyük ilçesinde ise oğlu Erol ve Osman Aslan’ı tabancayla vurarak öldüren emekli uzman jandarma Mehmet Aslan’ın (86) diğer çocuğu Birol Aslan’ın (56) 10 yıldır kayıp olarak arandığı ortaya çıktı.