Tag

Masa

Erdoğan: CHP LGBT’ci, İYİ Parti LGBT’ci, HDP LGBT’ci, diğerleri onlar da LGBT’ci

Haberler May 04, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Cumhur İttifakı’ndan LGBT’ci olmaz. Cumhuriyet Halk Partisi LGBT’ci, İYİ Parti LGBT’ci, HDP LGBT’ci, diğerleri onlar da LGBT’ci.’ dedi.

Erdoğan’dan ‘Kandil’ tepkisi: Kemal ve yavrularına destek verilebilir mi?

Haberler Nis 22, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AKM-Gar-Kızılay Metro Hattı’nın açılışında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “Terör örgütü PKK her gün elebaşlarından yedili masaya desteğini Kandil’den açıklıyor. Ey benim sevgili milletim. Kandil’den verilen talimatlarla yola giden bu baybay Kemal’e ve onun yavrularına destek verilebilir mi?” dedi.

‘Aday çıkaramadılar, bizim adaylığımıza çamur atmaya başladılar’

Haberler Oca 28, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, adaylık tartışmaları üzerinden 6’lı masayı eleştirdi. Erdoğan, ”Baktılar kendileri masadan aday çıkartamıyor, bu defa bizim adaylığımıza çamur atmaya başladılar.” dedi. Cumhurbaşkanı, Türkiye’nin 2018 seçimleriyle yeni bir yönetim sistemine geçerek ”kronometreyi sıfırladığını” söyledi. Erdoğan ”2018’de seçilen cumhurbaşkanı, yeni sistemin ilk cumhurbaşkanıdır.” diye konuştu.

Altılı masada ‘geçiş süreci’ için üç farklı senaryo hazır

Haberler Oca 22, 2023 No Comments

Türkiye kritik seçimlere gün sayarken altılı masada çalışmalar hızlandı. 26 Şubat’ta bir araya gelecek olan altılı masa toplantısı öncesi, geçiş süreci yol haritası için “400 üstü”, “360 üstü” ve “360 altı” olmak üzere üç senaryo üzerinde çalışıldı. Ardından da ortak aday açıklanacak.