Tag

Kızı

Siyaset, Hakkari’de baba ile kızının arasını açtı

Haberler Nis 03, 2023 No Comments

Hakkari’de AKP’li iş insanı Mehmet Seven’in öğretmen kızı Zuzan Seven Halkların Demokratik Partisi’nden (HDP) adaylık başvurusu yapınca, babası tepki göstererek, “Bilgimiz dışında başvurmuş, bölgenin sosyolojisini bilmiyor, kendi tercihidir” dedi. Babasının tepkisi üzerine Zuzan Seven, “Babamın basına verdiği bu demeç, aramızda ideolojik ve siyasi ortaklığın olmadığını gösterme ihtiyacından kaynaklı sanıyorum. Adaylığımı geri çekmem söz konusu değildir” dedi.

Depremde ailesini kaybetti: Yaşadığını kanıtlayamıyor

Haberler Şub 19, 2023 No Comments

Hatay’da ailesinin yanına giden eşiyle 22 aylık kız bebeğini depremde kaybeden Furkan Uçar, deprem anında Antalya’da olmasına karşın ölü olarak kayıtlara geçti. e-Devlet’ine giremeyen Uçar, çağrı merkezini aradığında ise “Vefat dolayısıyla aktivasyonunuz sonlandırılmıştır” yanıtını aldı.

Acil tıp teknisyeninden büyük fedakarlık: Enkaz altındaki kızını bırakıp görevine devam etti

Haberler Şub 11, 2023 No Comments

İstanbul’dan Kahramanmaraş’a deprem bölgesine giden Acil Tıp Teknisyeni Osman Gündoğan, enkaz altında kalan kızından haber alamayınca başka depremzedelere yardıma gitti. Zaman zaman enkazın başına gelen ve 84 saat sonra kızının kurtulduğunu gören baba Osman Gündoğan, büyük sevinç yaşadı.

İşlediği cinayeti küçük kızının üstüne attı

Haberler Oca 30, 2023 No Comments

Bursa’da, yüksek sesle müzik dinleme kavgasında Zeki Özezen’i (30) tabancayla vurarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Kıral Dalkıran’ın (34) ‘kasten öldürme’ suçlamasıyla yargılandığı davada savcı, esas hakkındaki mütalaasını açıkladı. Suçu o tarihte 14 yaşında olan kızının üstüne atan babanın müebbet hapsi, kızının ise ‘suçu üstlenmek’ten 2 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.