Tag

Kız

İmamın en zor görevi! Annesi ve kız kardeşinin cenaze namazını kıldırdı

Haberler May 02, 2023 No Comments

Adana’da eski damadı Uğur Doğan tarafından öldürülen Şerife Yıldız ile kızı Sümeyye Ergin, gözyaşları arasında toprağa verildi. Şerife Yıldız’ın imam oğlu Ali Yıldız, ‘Acımız çok büyük. Yaklaşık 14 yıldır imamım ve belki binlerce kişiye cenaze namazı kıldırdım. İki cenaze namazını yan yana ilk defa kıldırıyorum. Yükümüz ağır’ diye konuştu.

9 yaşındaki kız çocuğunun su kuyusunda ölü bulunmasına dair 2 gözaltı

Haberler Nis 07, 2023 No Comments

Kilis’te 4 Nisan’da okuldan çıktıktan sonra haber alınamayan 9 yaşındaki kız çocuğu, evinin bulunduğu sokaktaki su kuyusunda öldürülmüş olarak bulundu. Yürütülen soruşturma kapsamında 2 şüpheli gözaltına alındı.

Kız Kulesi mayısın ilk haftasında ziyarete açılacak

Haberler Nis 05, 2023 No Comments

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy:- “(Kız Kulesi) Bizim görmeye alışık olduğumuz yüzü aslında olmaması gereken yüzü. Gerçeğe uygun olmayan yüzünü yıllardır gördüğümüz için gözümüz ona alışmıştı”- “Şimdi orijinal resimlerindeki 2. Mahmut dönemindeki haline döndürüldü. Eskiden İstanbul’dan Kız Kulesi’ni seyrediyorduk, şimdi de Kız Kulesi’nden İstanbul’u seyredeceğiz”

3 aylık kocasından gördüğü şiddeti eve taktırdığı kamerayla kaydetti

Haberler Nis 01, 2023 No Comments

25 yıl önce ailesiyle birlikte Kırıkkale’den Manavgat’a gelen Ç. G.’nin annesi babası emekli olduktan sonra memlekete geri döndü. İlk evliliğimden 12 ve 14 yaşlarında 2 tane kızı oan Ç. G. kimsesi olmayan Manavgat’ta 2018 yılında tanıştığı ve …

5 yakınını kaybetti, enkazdan çıkarılan kızını hiçbir yerde bulamıyor

Haberler Şub 12, 2023 No Comments

Yarıyıl tatilinde Hatay’ın Antakya ilçesine gittikleri sırada depreme yakalanan Güzel ailesi, 1 çocuğunu, anne, babasını, kız kardeşini ve yeğenini depremde kaybederken, enkaz altından çıkartıp hastaneye yatırdıkları kız çocuğunu hiçbir yerde bulamadığı için gözyaşı döküyor.