Tag

Kılıçdaroğlu

İngiltere basınından ‘Kılıçdaroğlu’ yorumu: Kişilik nakli yaptırmış gibiydi

Haberler May 21, 2023 No Comments

Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz perşembe günü CHP Genel Merkezi’nde yaptığı açıklama ile The Times gazetesinden Louise Callaghan, “Kılıçdaroğlu perşembe günü kürsüye çıktığında, onun bir kişilik nakli yaptırdığını düşündüyseniz eğer bu tamamen anlaşılır bir durum olurdu” diye yazdı.

CHP’li Dursun Çiçek: Biz seçmenimizi kandırmışsak size ne

Haberler May 21, 2023 No Comments

Seçim akşamı veri akışı devam ederken canlı yayına çıkan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile ABB Başkanı Mansur Yavaş’ın ‘öndeyiz’ açıklamalarının ardından muhalefetten bir açıklama daha geldi. 25-26. dönem İstanbul Milletvekili CHP’li Dursun Çiçek, seçmenlerini kandırdıklarını itiraf etti.

Bakan Bozdağ: Malkoçoğlu Kılıçdaroğlu, nasıl yapacağını şaşırdı

Haberler May 20, 2023 No Comments

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Bir yandan Fatih Erbakan’dan daha Erbakancı bir Kılıçdaroğlu. Bir yandan Sayın Bahçeli’den daha milliyetçi Başbuğ bir Kılıçdaroğlu ama yetmiyor anlaşılan bütün bunlar yetmedi şimdi Malkoçoğlu olmaya koyulmuş. Artık Malkoçoğlu Kılıçdaroğlu, nasıl yapacağını şaşırdı.” dedi.

Özdağ – Kılıçdaroğlu görüşmesi sona erdi… Açıklama yapıldı

Haberler May 20, 2023 No Comments

Ümit Özdağ:- Bazı sorularımız vardı, onları sorduk. Ayrıntılı olarak cevaplar aldık ve aldığımız cevap çerçevesinde yetkili kurullarımızla değerlendirmeler yapacağız. Tabii Ata İttifakı’nı oluşturan diğer siyasi partilerin genel başkanları ve Sayın Sinan Oğan’la da değerlendirme yapacağız

‘Kılıçdaroğlu, çocuklarımızı yetim bırakan teröristlerle emel ve hedef birlikteliği içindedir’

Haberler May 13, 2023 No Comments

“Kılıçdaroğlu, çocuklarımızı yetim bırakan teröristlerle emel ve hedef birlikteliği içindedir. Kılıçdaroğlu’na verilecek her oy, Mehmetlerimize sıkılmış kurşundur, bölünmeye davet, küresel emperyalizme hizmettir”- “Biz, Türk milletine hizmetkarlıktan şeref duyuyoruz, CHP’liler, ABD’yi nasıl tatmin ve memnun edeceklerini düşünüyorlar. Bunlar gayrimilli bataklıkta debeleniyorlar”

1 2 3 9