Tag

Kayseri

Erdoğan müjdeyi verdi: Esnafın prim ödeme gün sayısı SGK’lılarla eşitlenecek

Haberler May 06, 2023 No Comments

Erdoğan: Buradan kuaför, manav, bakkal, tesisatçı, pazarcı gibi küçük esnaflarımıza da bir müjde vermek istiyorum. küçük esnaflarımızın prim ödeme gün sayısını SGK’lılarla eşitleyerek 7 bin 200 güne indiriyoruz. Yeni dönemde yapacağımız ilk işlerden biri olacak bu çalışmadan inşallah 1 milyon küçük esnafımız faydalanacak. Tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı olsun diyorum. Biz sadece eser ve hizmet siyaseti yapmıyoruz. Bizim ülkemize kazandıracak daha çok eserimiz, milletimize verecek daha çok müjdemiz var.

Milli Savunma Bakanı Akar, 5 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı:

Haberler May 05, 2023 No Comments

“Dün gece yapılan operasyonlarda 5 terörist daha etkisiz hale getirildi. Böylece üç günde Irak ve Suriye’nin kuzeyinde 13 terörist etkisiz hale getirildi”- “Yurt dışındaki basın yayın kuruluşlarında Cumhurbaşkanımız ve AK Parti hedef. Bunun nedeni çok basit, işlerine gelmediği için hedef gösteriyorlar, her şeye ‘evet’ desin istiyorlar. Hayır, biz ülkemizin, milletimizin menfaati ne ise ona göre tedbirlerimizi aldık, alıyoruz”

Bakan Akar’dan ‘teröristler için iki yol var’ açıklaması

Haberler Nis 29, 2023 No Comments

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, teröristler için iki yol olduğunu belirterek “Yaşadıkları sıkışmışlıktan dolayı bunların elebaşlarının iki konusu var: Biri, efendilerine ağlıyorlar ‘bizi kurtarın’ diye, ikincisi ‘seçimleri bekleyin’ diyorlar. Seçimlerden bir şey bekliyorlar” dedi.