Tag

Herkesin

Kılıçdaroğlu: 5 yıl içinde İstanbul’un nüfusu 2,5 milyon azalacak

Haberler May 05, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Orta Anadolu’nun bütün sanayi kentlerini, demir yollarıyla Mersin’e ve İskenderun’a bağlayacağız. Dolayısıyla fabrikada üreten sanayici fabrikasında üretiyorsa, demir yoluyla Mersin’e veya İskenderun limanlarına geldiği zaman ek bir ücret ödemeyecek. Bütün lojistik harcamalarını biz karşılayacağız. Böylece önümüzdeki 5 yıl içerisinde burada yaklaşık 850 bin yeni istihdam alanı yaratacağız. 5 yıl içinde İstanbul’un nüfusu yaklaşık 2,5 milyon azalacak.” dedi.

Kılıçdaroğlu: Depremzedelerin evlerini 5 kuruş almadan yapacağım

Haberler May 05, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bütün depremzedelere söz verdim. Evleri, dükkanları, ahırları yıkılan bütün depremzedelerin evlerini, iş yerlerini, ahırlarını yapacağım ve 5 kuruş para almadan onların hakkını teslim edeceğim.” dedi.

Kılıçdaroğlu: Kurban Bayramı’nda, 15 bin lira ikramiyeyi göreceksiniz

Haberler Nis 25, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “14’ünde sandığa gideceksiniz, oyunuzu kullanacaksınız, demokrasiyi getireceksiniz, ‘Bay Kemal’i Cumhurbaşkanı seçeceksiniz, Kurban Bayramı’nda gideceksiniz bankaya, 15 bin lira ikramiyeyi göreceksiniz, ananınızın ak sütü kadar helal paranızı çekeceksiniz ve onu bayramda harcayacaksınız.” dedi.