Tag

Hep

Erdoğan, TRT’deki propaganda konuşmasını yaptı

Haberler May 07, 2023 No Comments

“14 Mayıs’ta tercihinizi Türkiye Yüzyılı’ndan yana yapın. Tercihinizi güven ve istikrarın devamından yana yapın. Tercihinizi evlatlarınızın geleceğinden yana yapın. Ve 14 Mayıs’ta öyle bir kazanacağız ki, bu ülkenin hiçbir ferdi kaybetmeyecek”- “Tarihimizdeki o şanlı günleri kitaplarda iç geçirerek okumak, dizilerde hayıflanarak seyretmek yerine, daha iyisiyle canlandırabileceğimiz bir yerdeyiz. 14 Mayıs seçimlerini, işte bu kritik dönemecin sembolü yapmak istiyoruz”- “14 Mayıs’ta sadece Türkiye’nin güvenliğinin ve huzurunun devamını, evlatlarımızın geleceğinin aydınlığını, Türkiye Yüzyılı’nın yükselişini hedefliyoruz”

İçişleri Bakanı Soylu: İstanbulluya metrobüs ittirerek spor yaptırdılar

Haberler May 04, 2023 No Comments

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP’nin İstanbul’u heba ettiğini belirterek “İstanbul’da İstanbulluya spor yaptırdılar, metrobüsleri iterek. Yetmedi, kolları güçlendi ya, ayakları da güçlensin istediler. Tayyip Erdoğan’ın yaptığı yürüyen merdivenlerin elektriğini bile veremediler bunlar ya, dünyaya rezil ettiler bizi.” dedi.

Kılıçdaroğlu gençlere seslendi: Sandığa gidin, oyunuzu kullanın

Haberler Nis 26, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Türkiye’de ilk kez sandığa gidip oy kullanacak gençlerimize sesleniyorum: Türkiye’nin kaderini değiştirecek olan sizlersiniz. Türkiye’ye demokrasiyi getirecek olan sizlersiniz. Sandığa gidin, oyunuzu kullanın.” dedi.