Tag

Halk

Bakan Bozdağ’dan Kılıçdaroğlu’na: ‘Kandil’in desteğini reddediyoruz’ açıklaması yap

Haberler May 11, 2023 No Comments

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Sayın Kılıçdaroğlu’nun, ‘Kandil’in desteğini reddediyoruz’ diye bir açıklama yapması lazım. ‘Kandil’in, PKK terör örgütünün desteği bize yaramaz, biz onların desteğini reddediyoruz. FETÖ’nün desteği bize yaramaz, biz onların desteğini reddediyoruz’ diye açıklama yapması lazım.” dedi.

‘Kılıçdaroğlu ‘Onların oyuyla iktidar olacaksam iktidar olmamayı tercih ederim’ açıklamasını yapsın!’

Haberler May 10, 2023 No Comments

“Sayın Kılıçdaroğlu’nun, ‘Kandil’in desteğini reddediyoruz’ diye bir açıklama yapması lazım. ‘Kandil’in, PKK terör örgütünün desteği bize yaramaz, biz onların desteğini reddediyoruz. FETÖ’nün desteği bize yaramaz, biz onların desteğini reddediyoruz’ diye açıklama yapması lazım”- “(Kılıçdaroğlu) ‘Ben Emek ve Özgürlük İttifakı’nın da Yeşil Sol Partinin de HDP’nin de PKK’nın da FETÖ’nün de desteğini istemiyorum. Onların oyuyla iktidar olacaksam iktidar olmamayı tercih ederim’ açıklamasını buyursun yapsın samimiyse. Orayı ürkütmeden, onları küstürmeden milliyetçi, muhafazakar, teröre karşı duyarlı olan vatandaşlarımızı aldatma çabası içinde”

Kılıçdaroğlu, TRT’deki propaganda konuşmasını yaptı

Haberler May 08, 2023 No Comments

“14 Mayıs’ta sadece bana oy vermeyeceksiniz, adalet arayan herkese oy vereceksiniz. Bu ülkenin onuruyla çalışan ama geçinemeyen insanlarına oy vereceksiniz. Kendiniz, sevdikleriniz ve geleceğiniz için oy vereceksiniz”- “TRT, her gün kendi ilkelerine ve mevzuatına aykırı yayın politikasıyla suç işliyor. Halkın vergileriyle ayakta kalmasına rağmen iktidarın güdümünde, iktidarın propagandasını yapıyor”

Kılıçdaroğlu: Biz vatanımız ve bayrağımız için ölüme gideriz

Haberler May 05, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, vatanın ve bayrağın kırmızı çizgileri olduğunu söyledi. “Biz vatanımız ve bayrağımız için gözümüzü kırpmadan ölüme gideriz. Sizin için çalışacağım, sizin için üreteceğim. Bütün hizmetlerimi sizin için yapacağım. Ben sizden birisiyim” şeklinde konuştu.

‘Halkımız kuru ayazda ekmek kuyruklarında bekliyor’

Haberler Şub 04, 2023 No Comments

“Milyonlarca insanımız bırakın iyi bir hayat sürme hayalini, adeta hayatta kalma savaşı sürdürüyor. Halkımız kuru ayazda ekmek kuyruklarında bekliyor. Sabahın karanlığında ucuz et alabilmek için Et ve Süt Kurumunun önünde saatlerini geçiriyor”- “İşte bu toplum bizim kaybedebilecek tek bir dakikamızın bile olmadığının en büyük işaretidir. Bu tabloyu görüyorsak, bu tabloya karşı mücadele etmek her yurtseverin, her vatanseverin, her vatandaşın, aklı başında olan herkesin ortak görevidir. Ve bu ortak görevi iktidar yapmak da bizim temel görevimizdir”