Tag

Güzel

Bisikletiyle dünya turuna çıkan İngiliz, Türk halkının misafirperverliğine hayran kaldı

Haberler May 22, 2023 No Comments

Londra’dan bisikletiyle yola çıkan 35 yaşındaki Phil Clarke:- “Çok fazla yağmur yağmaya başladı. Çok kibar bir Türk beyefendi beni camiye davet etti. Bana Türk restoranında yemek ısmarladı. Bolca Türk çayı içtik”- “Dünya turu yapmayı planlayan diğer bisikletçilere kesinlikle ve kesinlikle Türkiye’ye gelmelerini, bu muhteşem güzellikleri görmelerini tavsiye ediyorum”

İlkbahar için bungalov otel satışları geçen yıla göre yüzde 400 arttı

Haberler May 03, 2023 No Comments

Enuygun.com Otel İş Geliştirme Müdürü Ferhat Uyanık- “Bungalov oteller özelinde talep artışı çok normal. Çünkü şehir hayatına küçük bir ara vererek dinlenmek isteyen kişiler doğa içindeki tesislere yöneliyor”

‘Yarısı Bizden’ kampanyasına İstanbul’dan 83 bin başvuru

Haberler May 02, 2023 No Comments

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Bugün itibarıyla İstanbul’umuzda 448 bin bağımsız bölüm başvurusuna ulaştık. Bina bazında ise toplamda 83 bine ulaştık. Her bağımsız bölümde 4 vatandaşımızın oturduğunu hesap edersek 1,8 milyon kardeşimizin yeni yuvası için adım attığını görüyoruz.” dedi.

5 yakınını kaybetti, enkazdan çıkarılan kızını hiçbir yerde bulamıyor

Haberler Şub 12, 2023 No Comments

Yarıyıl tatilinde Hatay’ın Antakya ilçesine gittikleri sırada depreme yakalanan Güzel ailesi, 1 çocuğunu, anne, babasını, kız kardeşini ve yeğenini depremde kaybederken, enkaz altından çıkartıp hastaneye yatırdıkları kız çocuğunu hiçbir yerde bulamadığı için gözyaşı döküyor.

‘Targaryen’a benzetilen Başkan Vekili: O akış bizi şaşırttı

Haberler Oca 31, 2023 No Comments

Game of Thrones dizisinin ‘Daenerys Targaryen’ karakterine benzerliğiyle sosyal medyada gündem olan Bilecik Belediye Başkan Vekili Melek Mızrak Subaşı, ilginin kentin tanıtımı için önemli olduğunu ifade ederek, “Takipçiler artarken ‘Neler oluyor’ diye biz de düşündük. Bir sürü internet fenomeninin paylaşması ya da sosyal medyadaki o akış bizi çok şaşırttı. Bilecik gibi güzel bir ilimizin tanıtılmasına katkı sağlayacağını düşünüyorum” dedi.