Tag

Gün

Bisikletiyle dünya turuna çıkan İngiliz, Türk halkının misafirperverliğine hayran kaldı

Haberler May 22, 2023 No Comments

Londra’dan bisikletiyle yola çıkan 35 yaşındaki Phil Clarke:- “Çok fazla yağmur yağmaya başladı. Çok kibar bir Türk beyefendi beni camiye davet etti. Bana Türk restoranında yemek ısmarladı. Bolca Türk çayı içtik”- “Dünya turu yapmayı planlayan diğer bisikletçilere kesinlikle ve kesinlikle Türkiye’ye gelmelerini, bu muhteşem güzellikleri görmelerini tavsiye ediyorum”

Tacirler, prim gün sayısını düşürecek düzenlemeyi bekliyor

Haberler May 17, 2023 No Comments

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, “4b”, yani Bağ-Kur kapsamında yer alan işverenler için emeklilikte prim ödeme gün sayısının 7 bin 200 güne indirilmesini öngören düzenlemeyi heyecanla beklediklerini belirtti.

YSK’dan yayın yasağıyla ilgili açıklama

Haberler May 14, 2023 No Comments

Seçim sonuçlarının açıklanacağı saat merak konusu oldu. Sosyal medyada 14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek seçimler için yasak sürelerinin değiştirildiği öne sürülmüştü. Sosyal medyada 14 Mayıs 2023’te gece yarısına kadar seçim sonucu paylaşmanın yasaklandığı soru işaretlerine neden olmuştu. Peki, oy sayımı saat kaçta başlayacak, yayın yasağı saat kaçta kalkacak?

Yapımında sona gelinen Defne Devlet Hastanesi 10 güne tamamlanacak

Haberler May 13, 2023 No Comments

Hatay’da hastanenin yapıldığı ilçenin sakinlerinden Adnan Ayrancı:- “Burada hastane açılması bizim açımızdan çok iyi oldu, inşaatını da acilen yaptılar ve sürekli çalışıyorlar. Yalnız ben değil bütün çevre halkı memnun oldu”- Semire Yiğit:- “Deprem anında çok büyük ihtiyaçtı. Şu anda bu hastanenin olması bizim için bir umut, inşallah en kısa zamanda açılır”

1 2 3 11