Tag

Gaziantep

Erdoğan: Bunların ümüğünü sıkacağız

Haberler May 21, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep’te düzenlenen mitingde konuştu. Erdoğan, “Orta ve uzun vadede konut varlığımızı artırarak, kiralardaki şişkinliği ortadan kaldırmakta kararlıyız. Gıdada benzer çalışmalar yapacağız” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, fahiş kiralara da sert tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kiralardaki şişkinliği ortadan kaldırmakta kararlıyız

Haberler May 21, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep’te düzenlenen mitingde konuştu. Erdoğan, “Orta ve uzun vadede konut varlığımızı artırarak, kiralardaki şişkinliği ortadan kaldırmakta kararlıyız. Gıdada benzer çalışmalar yapacağız” dedi.

Gaziantep’te AK Parti ve CHP’li gruplar arasında kavga: 7 yaralı

Haberler May 10, 2023 No Comments

Gaziantep’te seçim çalışması yapan AK Partili ve CHP’li gruplar arasında çıkan tartışma kavgaya döndü. Olay sırasında havaya ateş açıldı. Arbedede 7 kişi yaralandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan olay sonrası yaralılarla telefonla görüştü, sağlık durumları hakkında bilgi aldı, geçmiş olsun dileklerini iletti.

‘Medya, Kültür Sanat ve Turizm Buluşmaları’ deprem bölgesinde başladı

Haberler Nis 05, 2023 No Comments

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla, Kültür Sanat Muhabirleri Derneği tarafından bu yıl, dördüncüsü düzenlenen “Medya, Kültür Sanat ve Turizm Buluşmaları” depremin etkilediği, Gaziantep, Malatya ve Kahramanmaraş şehirlerinde başladı.

Gaziantep bu yükü sırtlar: Fabrikalar yüzde 70 kapasiteyle çalışıyor

Haberler Mar 17, 2023 No Comments

Türkiye’nin sayılı sanayi merkezlerinden Gaziantep’teki hasarın sınırlı kalması bölge ekonomisi için şans olarak görülüyor. Şehirdeki 5 farklı OSB’de hasar tespit çalışmalarının %95’i sonuçlandı. Fabrikalar şimdilik %70 kapasiteyle çalışıyor. Doğu ve Güneydoğu’da yüz binlerce esnafın ürün ihtiyacını karşılayan fabrikalarda çarkların dönmesi, bölgenin yaralarını sarmasına katkı verecek.