Tag

Diyor

‘Yeniden Refah Partisi olarak bu ittifakın karşısında yer almamız lazım’

Haberler May 07, 2023 No Comments

“Hani özgürlük, insan hakları, demokrasi, kişisel tercihlere saygı diyordunuz. LGBT’ye gelince bütün bu kavramlar ortaya çıkıyor. ‘Başörtüsü özgür olsun, isteyen örtsün’ denildiği zaman burada ne insan hakkı ne kişisel tercih ne özgürlük kalıyor”- “Dış güçler, Fetullah Gülen örgütü, PKK, LGBT lobileri eğer bu ittifakı destekliyorlarsa bizim ülke, millet, Yeniden Refah Partisi olarak bu ittifakın karşısında yer almamız lazım”

Erdoğan müjdeyi verdi: Esnafın prim ödeme gün sayısı SGK’lılarla eşitlenecek

Haberler May 06, 2023 No Comments

Erdoğan: Buradan kuaför, manav, bakkal, tesisatçı, pazarcı gibi küçük esnaflarımıza da bir müjde vermek istiyorum. küçük esnaflarımızın prim ödeme gün sayısını SGK’lılarla eşitleyerek 7 bin 200 güne indiriyoruz. Yeni dönemde yapacağımız ilk işlerden biri olacak bu çalışmadan inşallah 1 milyon küçük esnafımız faydalanacak. Tüm esnaf kardeşlerimize hayırlı olsun diyorum. Biz sadece eser ve hizmet siyaseti yapmıyoruz. Bizim ülkemize kazandıracak daha çok eserimiz, milletimize verecek daha çok müjdemiz var.

İnce seçimin 2. tura kalması durumunda ‘Ben gereğini yaparım zamanı gelince’

Haberler May 06, 2023 No Comments

“(Cumhurbaşkanlığı Seçiminin 2. tura kalması ihtimali) Ben gereğini yaparım zamanı gelince merak etmeyin. Bizim ne yapacağımızı tahmin eder bütün millet. Siyaset tehdit, ‘çekil’ deme işi değildir. İkna edeceksin o tabanı, o seçmeni, gönlünü alacaksın, onları incitmeyeceksin, onlara hakaret etmeyeceksin. Lazım olur sana onlar”

Bakan Bozdağ: Kandil’in eli kanlı teröristleri Kılıçdaroğlu’nu destekliyor

Haberler Nis 29, 2023 No Comments

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Kandil’in eli kanlı teröristleri Kılıçdaroğlu’nu destekleme ve Cumhur İttifakı’nı iktidardan indirme açıklaması yaptı. Şimdi de HDP, Yeşil Sol Parti ve diğer Emek ve Özgürlük İttifakı’nın içinde olan herkes diyor ki ‘Biz Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğiz.’ O zaman sormak bizim hakkımız değil mi? Bu terör örgütleri sizi niye destekliyor? Bu terör örgütlerine destek verenler sizi niye destekliyor?” dedi.

Bakan Süleyman Soylu: Kılıçdaroğlu’nun peşine adam taktılar, gezdiriyorlar

Haberler Nis 28, 2023 No Comments

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “(CHP Genel Başkanı) Kılıçdaroğlu’nun peşine adam taktılar, gezdiriyorlar. Neden? Seçimi kazanacaklar. Ey Amerika, Tayyip Erdoğan seçimi kazanacak, adamın Kemal’e bu millet bay bay diyecek.” dedi.

AK Partili Turan’dan seçim tarihi açıklaması: Öne çekilebilir

Haberler Oca 13, 2023 No Comments

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, cumhurbaşkanlığı seçiminin tarihine ilişkin “Anayasada ‘Cumhurbaşkanı kararıyla seçim kararı alınabilir’ diyor. Biz Anayasanın verdiği yetkiyle cumhurbaşkanımızın 18 Haziran değerlendirilip hem okul hem tatil hem ramazan hem kurban hem hac dönemine gelmeyecek şekilde iki tur hesap ederek bir adım atması lazım diye düşünüyoruz.” ifadelerini kullandı.