Tag

Dev

Bakan Kurum: ‘Yarısı Bizden’ kampanyası için İstanbul’dan 51 bin başvuru aldık

Haberler Nis 29, 2023 No Comments

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Kentsel Dönüşümde Yarısı Bizden Kampanyası’na İstanbul genelinde 309 bin bağımsız bölüm için 51 bin başvuru aldıklarını belirterek, “Küçükçekmece’de de başvuru sayısı 2 bin 700 bina. 18 bin bağımsız bölüm. Dörtle çarpsanız neredeyse 100 bin kişi eder. Daha üçüncü gün.” dedi.

Türkiye’nin en uzun 4. köprüsü yarın hizmete girecek

Haberler Nis 28, 2023 No Comments

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Türkiye’nin en uzun 4. köprüsü olan Adana 15 Temmuz Şehitler Köprüsü inşaatında sona geldik. Bu köprünün hikayesinde maalesef vizyonsuz iş bilmez CHP klasiği var. Proje sayesinde zamandan 255 milyon TL, akaryakıttan 31 milyon TL olmak üzere yıllık toplam 286 milyon TL tasarruf edilecek” dedi.

Bakan Karaismailoğlu: Başakşehir-Kayaşehir Metro Hattı’mızın açılışına günler kaldı

Haberler Nis 05, 2023 No Comments

“Başakşehir metromuzla birlikte, Ankara AKM-Kızılay Metrosu, Tunceli Singeç Köprüsü, Ankara-Sivas Hızlı Tren Hattı, Adana 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Zigana Tüneli, Uşak Çevre Yolu ve Antalya Demirkapı Tüneli gibi önümüzdeki günlerde açacağımız nice dev hizmet ve eserler de sırasını bekliyor”

‘İstanbul’umuzda 90 bin konutumuzun dönüşüm çalışmalarına devam ediyoruz’

Haberler Nis 03, 2023 No Comments

“İnşallah İstanbul’umuzun 7 tepesinde, her mahallesinde 90 bin konutumuzun dönüşüm çalışmalarına aralıksız devam ediyoruz. Kararlıyız, İstanbul’da acil olarak yenilenmesi gereken 1,5 milyon konutun dönüşümünü gerçekleştirecek ve İstanbul’umuzu afetlere karşı dirençli hale getireceğiz”- “Bu ülkedeki dev eserlerin 20 yıldır nasıl teminatı, garantisi Cumhurbaşkanımız olmuşsa afet konutlarımızın da teminatı, garantisi liderimiz, Başkomutanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır”

YouTube Türkiye’nin En Büyük Ortak Yayını

Haberler Şub 13, 2023 No Comments

YouTube’da merkez üssü Kahramanmaraş olan depremlerle ilgili bağış özelliği aktif edildi. Bir sivil toplum kuruluşu aracılığıyla gerçekleştirilen kampanyaya, 100 saatlik yayın yapan 50’e yakın ünlü içerek üreticileri toplamda $614.063,00 toplandı. Depreme Destek İçin ‘Bağış’ Özelliği halen aktif bulunuyor.