Tag

Bay

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kiralardaki şişkinliği ortadan kaldırmakta kararlıyız

Haberler May 21, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gaziantep’te düzenlenen mitingde konuştu. Erdoğan, “Orta ve uzun vadede konut varlığımızı artırarak, kiralardaki şişkinliği ortadan kaldırmakta kararlıyız. Gıdada benzer çalışmalar yapacağız” dedi.

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Putin’e saldırırsan buna ‘Eyvallah’ demem

Haberler May 13, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gençlik Zirvesi’nde konuştu. Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Rusya iddiasına ilişkin Erdoğan, “Putin’e saldırırsan buna ‘Eyvallah’ demem.” dedi.

‘Ferhat ile Şirin’in buluştuğu gibi öğrenciyle öğretmeni buluşturacağım’

Haberler May 11, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Bütün köy okullarını yeniden açacağız. 100 bin öğretmenin atamasını yapacağız. Ferhat ile Şirin’in buluştuğu gibi öğrenciyle öğretmeni buluşturacağım” dedi.

Soylu: İmamoğlu’nun mitinglerinde HDP bayrakları vardı

Haberler May 08, 2023 No Comments

“Ekrem İmamoğlu’nun mitinglerinde Van’da HDP bayrakları vardı, HDP. Biraz önce de gitti, Erzurum’u karıştırmış. Şimdi biraz sonra televizyonda anlatacağım. Şu anda Erzurum’da binlerce insan sokakta, tahrik etmiş, provoke etmiş, karıştırmış, binlerce insan şu anda sokakta, onları teskin etmeye çalışıyoruz”- “Çünkü onların işi gücü karıştırıcılıktır, provokasyondur ve tahriktir. Bir de bugünkü mitingi hazmedemediler. Onların numaralarını biliriz, onların numaralarına bu millet gelmez”

Erdoğan’dan asgari ücrete zam sinyali ve memura refah payı açıklaması

Haberler May 07, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Asgari ücreti dolar bazında bile 3,5 kat artırarak 8 bin 500 liranın üzerine çıkardık. Gelişmelere göre bu rakamı da tekrar da gözden geçireceğiz.” dedi. Erdoğan ayrıca “Memurlarımızın maaşlarına temmuzda sadece enflasyon farkı eklemekle kalmayacak refah payı artışı da yapacağız, salı günü kamuoyuna açıklayacağız” dedi.

Erdoğan Büyük İstanbul Mitingi’nde: 21 yılda ülkemizde milli geliri 3 kat artırdık

Haberler May 07, 2023 No Comments

Erodğan: 21 yılda ülkemizde milli geliri 3 kat artırdık. 21 yılda 10,5 milyon yeni konut yaparak aileleri yuvaya kavuşturduk. 21 yılda 14,5 milyon araç satışı yaparak insanlarımızı arabalarına kavuşturduk. Milletimizin tamamının hayat kalitesini artırdık.

Erdoğan: Meydanlar, Cumhur ittifakı ve AK Parti’nin üstünlüğünü haykırıyor

Haberler May 06, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Kamuoyunu meydanlarda yokluyoruz, Cumhur ittifakı ve AK Parti’nin üstünlüğünü adeta haykırıyor. Hem Cumhurbaşkanlığı hem de Meclis seçimlerinde tereddüde yer vermeyecek şekilde öndeyiz.” dedi.