Tag

Batı

Meteorolojiden il il ‘kuvvetli gök gürültülü sağanak’ uyarısı

Haberler May 20, 2023 No Comments

Meteorolojinin yaptığı son değerlendirmeye göre; Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Ankara, Kırıkkale, Konya, Karaman, Aksaray, Nevşehir, Niğde, Çankırı ve Hakkari ile Isparta’nın doğu çevrelerinde kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Milletim bizi yanıltmayacak

Haberler May 20, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN International’a verdiği mülakatta 28 Mayıs’taki Cumhurbaşkanı Seçimi’nin ikinci turuna ilişkin, “Önümüzdeki pazar yapılacak seçimlerde de ben inanıyorum ki halkım güçlü Türk demokrasisini gösterecek ki yüzde 90’a varan güçlü seçmen katılımı oldu. Bu çok önemli bir katılım. Dünyada pek benzeri yok. Bu seçimlerden de temennim odur ki inşallah milletim bizi yanıltmayacak.” dedi.

‘Bu seçimlerden de temennim odur ki inşallah milletim bizi yanıltmayaca’

Haberler May 20, 2023 No Comments

“Önümüzdeki pazar yapılacak seçimlerde de ben inanıyorum ki halkım güçlü Türk demokrasisini gösterecek ki yüzde 90’a varan güçlü seçmen katılımı oldu. Bu çok önemli bir katılım. Dünyada pek benzeri yok. Bu seçimlerden de temennim odur ki inşallah milletim bizi yanıltmayacak”

Meteoroloji’den 15 il için uyarı – Haritalı

Haberler Nis 10, 2023 No Comments

Yağışlı hava ülke genelinde etkili olacak. 15 il için sarı kodlu uyarı yayımlayan Meteoroloji Genel müdürlüğü, hava sıcaklıklarının da batı bölgelerinde azalacağı Güneydoğu Anadolu’da ise artacağı tahmin ediliyor. İşte İstanbul, Ankara ve diğer illerde beklenen hava durumu…

Meteoroloji’den kuvvetli, yer yer yağış uyarısı – Haritalı

Haberler Oca 13, 2023 No Comments

KUVVETLİ VE YER YER ŞİDDETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; Muğla çevreleri ile Antalya’nın batı kesimlerinde kuvvetli, Antalya’nın batı kıyılarında yer yer çok kuvvetli ve şiddetli olması beklendiğinden ulaşımda aksamalar, ani sel, su baskını, yıldırım, kuvvetli rüzgar ve fırtına ile ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır.