Tag

Başkanı

Tuncay Özkan: CHP’de herhangi bir yönetim krizi ve problem yok

Haberler May 16, 2023 No Comments

CHP Medya ve Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan, CHP’nin bir bütünlük halinde süreci yönettiğin belirterek, “Burada herhangi bir yönetim krizi ve problem yok. Bir tartışma, çıkar çatışmamız yok. Amacımız 45’i 50 artı 1’e nasıl getireceğiz, bu amaç çerçevesinde çok değerli çalışmalar yapıyoruz.” dedi.

İYİ Parti 44 milletvekili çıkardı

Haberler May 15, 2023 No Comments

Geçen seçimde 43 milletvekili alan İYİ Parti, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde yüzde 9,69 oy oranıyla 44 milletvekili çıkardı- İYİ Parti’nin İstanbul’da 8 ve Ankara’da 5 olan milletvekili sayısı bu seçimde değişmezken, İzmir’de 2 olan milletvekili sayısı 3 oldu

Akşener: 14 Mayıs’ta Recep Bey ve arkadaşlarını emekli ediyoruz

Haberler May 09, 2023 No Comments

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Her bir arkadaşım, kardeşim, evladım sadece kendisini, ailesini değil, bakın sizden rica ediyorum, bütün arkadaşlarınızı, komşularınızı, akrabalarınızı sandığa götürüyorsunuz ve birinci turda Sayın Kılıçdaroğlu’nu 14 Mayıs’ta 13. Cumhurbaşkanı seçiyoruz ve Recep Bey ve arkadaşlarını da emekli ediyoruz.” dedi.

AK Parti Erzurum İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu’ndan ‘miting alanı’ açıklaması:

Haberler May 07, 2023 No Comments

“Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve CHP Erzurum İl Başkanlığı, Yeni Miting Alanı’nı dolduramayacağı için ucuz mağduriyet edebiyatı yaparak, yine yalan ve iftiraya başvurmuştur. ‘Miting yapmamıza izin verilmiyor’ imajını oluşturmaya çalışan bu zihniyet, kamuoyunu yanlış bilgilendirmektedir. Kaldı ki toplanma alanının miting alanı gibi gösterilme çabası komik bir propagandadır”

İletişim Başkanlığı, Dezenformasyon Bülteni’nin 67. sayısını yayımladı

Haberler May 06, 2023 No Comments

Bültende, bazı basın yayın organlarında yer alan “Türkiye’nin Milli Muharip Uçağı KAAN’ın kokpit kapağı temizlik sopasıyla destekleniyor”, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Kılıçdaroğlu’na oy verecekleri kastederek ‘Bunların bayrağı var mı, ezanı var mı, dini var mı?’ dediği” iddialarının gerçeği yansıtmadığı bildirildi

‘Evinizi yapacağız, dükkanınızı yapacağız, ahırınızı yapacağız, sizden 5 kuruş dahi almayacağız’

Haberler Nis 22, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidara gelmeleri halinde depremzedelerin konutlarını ücretsiz şekilde inşa edeceklerini söyledi.