Tag

Ardından

Depremzede aile, 53 gündür göremedikleri bebeklerine sevinç gözyaşlarıyla kavuştu

Haberler Nis 02, 2023 No Comments

Hatay’da depremde bir kısmı yıkılan özel hastanede kuvözde bulunan bebeklerinin kurtarılıp devlet korumasına alındığını öğrenen aile, DNA örneklerinin uyuşmasının ardından 3 aylık kızlarına ilk kez sarılmanın sevincini yaşadı- Anne Meyse Hacbekir:- “Allah herkesten razı olsun, çok teşekkür ederim. Çok mutluyum, şimdi rahat ettim. Sanki önceden ölüydük şimdi yaşadık”

Boşanma aşamasındaki eşini 2 kez kaçıran tutuklu muhtara ceza

Haberler Mar 22, 2023 No Comments

Çanakkale’nin Çan ilçesinde boşanma aşamasındaki eşi İlknur Kuloğlu’nu (41) 2 kez zorla kaçırıp darp ettiği iddia edilen tutuklu Şerbetli köyü muhtarı İlker Mustafa Kuloğlu’na (51), yargılandığı davada, indirim uygulanarak 3 yıl 4 ay hapis verildi. Sanığa, ‘Eşi kasten yaralama’ suçundan ise 150 gün karşılığı 6 bin TL adli para cezası verildi. Kuloğlu’nun para cezası 5 yıl süreyle ertelendi.

8 aylık Ömer’in mucize kurtuluşu! Beş kişilik aileden sadece o kaldı

Haberler Şub 19, 2023 No Comments

Hatay’da depremde 3 katlı binanın çökmesiyle 5 kişilik aile hayatını kaybederken, sadece 8 aylık Ömer Adnan hayatta kaldı. Annenin 10 yıl önce kanser nedeniyle doktorların 3 ay ömür biçmesine rağmen kurtularak bebeği olduğu öğrenildi. 72 saat sonra enkaz altından bebeği kurtaran gönüllüler ise tekrar köye gelerek Ömer Adnan’la buluştu.

Elazığ’da arama çalışmaları tamamlandı, son kişinin de cansız bedenine ulaşıldı

Haberler Şub 07, 2023 No Comments

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ikinci 7.6 şiddetindeki depremin ardından Elazığ’da bir bina çöktü. Tamamlanan çalışmaların ardından polis memuru ve bir şahsın cansız bedenine ulaşıldı.