Tag

14 Mayıs

‘3’üncü tur olsa Kılıçdaroğlu herhalde kılıç kalkan kuşanıp fethe çıkacak’

Haberler May 21, 2023 No Comments

“14 Mayıs öncesi Kemal Bey ile 14 Mayıs sonrası Kemal Bey arasında, beyaz ile siyah kadar fark var. 14 Mayıs’tan sonra bizden daha muhafazakar, daha mutaassıp, daha milliyetçi, daha ülkücü. Bu ne muazzam dönüş. Yani 3’üncü tur olsa herhalde kılıç kalkan kuşanıp fethe çıkacak noktaya geldi ama Allah’tan 3’üncü tur yok”- “Liderlik büyük oranda fıtratla gelir ama tecrübeyle de tahkim edilir, güçlendirilir. Yoksa ajansın tutup ‘Konuşurken elini şöyle tut, masaya böyle vur’ demesiyle liderlik olmaz. Öğretilmiş liderlik olmaz. Eğer güçlü lider olmazsanız da bu memleketin hak ve menfaatlerini savunamazsınız”

Bahçeli: Erzurum’da yaşananlar bir şahsın neden olduğu bayağı bir provokasyondur

Haberler May 11, 2023 No Comments

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “7 Mayıs 2023 tarihinde Erzurum’da yaşanan ve Trabzon kültüründen, Trabzon’un mayasından, Trabzon’un asaletinden nasibini alamamış bir şahsın neden olduğu olaylar bayağı bir provokasyondur” dedi.

‘Türkiye Yüzyılı’na 14 Mayıs 2023 seçimiyle bismillah, diyerek yol alacak’

Haberler May 07, 2023 No Comments

“14 Mayıs, Türkiye’nin siyasi tarihinde önemli bir dönüm noktasıdır. Bundan 73 sene evvel 14 Mayıs 1950’de rahmetli Menderes, ‘Yeter söz milletindir’ diyerek ortaya çıktı. Millet arkasına düştü, ona destek oldu”- “Tarihin şu garip cilvesine bakın ki Türkiye Cumhuriyeti, ikinci yüzyılına, yani Türkiye Yüzyılı’na 14 Mayıs 2023 seçimiyle bismillah, diyerek yol alacak”

Erdoğan: Meydanlar, Cumhur ittifakı ve AK Parti’nin üstünlüğünü haykırıyor

Haberler May 06, 2023 No Comments

Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Kamuoyunu meydanlarda yokluyoruz, Cumhur ittifakı ve AK Parti’nin üstünlüğünü adeta haykırıyor. Hem Cumhurbaşkanlığı hem de Meclis seçimlerinde tereddüde yer vermeyecek şekilde öndeyiz.” dedi.

Erdoğan: Temmuz’da refah payı ve enflasyon farkı ile çalışanları rahatlatacağız

Haberler May 04, 2023 No Comments

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, ‘Görüyorsunuz enflasyon her ay biraz daha düşüyor. Yüzde 64’ten önce yüzde 50’ye, ardından geçtiğimiz ay itibarıyla yüzde 43’e indi. İnşallah her ay bu şekilde azala azala devam edecek. Bütün yaptığımız iyileştirmelerle birlikte refah kaybını telafi ediyoruz. İnşallah temmuz ayında hem enflasyon farkını hem de refah payını dikkate alan yeni artışlarla çalışanlarımız ve emeklilerimizi daha da rahatlatacağız’ dedi.

Erdoğan: Yaş çay alım fiyatını yüzde 64 artırıyoruz

Haberler May 03, 2023 No Comments

Rize 15 Temmuz Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen mitingde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan; “Bu yıl için destek ödemesiyle birlikte yaş çay alım fiyatını kilo başına yüzde 64 artırarak, 11 lira 30 kuruşa çıkartıyoruz.” dedi.

‘Cezaevlerindeki ve yurt dışındaki teröristler 14 Mayıs’ı bekliyor’

Haberler Nis 27, 2023 No Comments

Cumhurbaşaknı Erdoğan: Bu seçimlerde terörle mücadelenin devam edip etmeyeceğine karar verilecek. Koalisyon ortakları verdikleri her sözle, takındıkları her tutumla terör örgütlerine, teröristlere ümit veriyorlar. 14 Mayıs’ta ülkemizin küresel bir oyun kurucu mu yoksa figüran mı olacağının da seçimi yapılacak. Cezaevlerindeki teröristlerin de yurt dışına kaçan terör örgütü mensuplarının da 14 Mayıs’ı bekliyor.